Aktivity v okolí

Doprovodné aktivity v okolí

Co dalšího v okolí lanového parku?

Trasy pro koloběžky
Vyznavači koloběžek si budou libovat na nově vytvořených tratích kolem Bedřichova. Tratě jsou označeny odlišnými barvami s ikonou koloběžky. Každý si může zvolit svou obtížnost dle délky trasy a výškového profilu.
Jizerskohorské cyklostezky
Vhodnějšího místa na cyklo výlety, než jsou Jizerské hory, byste asi těžko hledali. CHKO Jizerské hory je svým povrchem a profilem vstřícné cyklistům všech úrovní. Stezky vedou úžasnou horskou přírodou vždy se zaměřením na zajímavé cíle.
Haťový chodník u Černé Nisy
Podél vodní nádrže Bedřichov v Jizerských horách je nově zrekonstruovaný 1 km dlouhý dřevěný chodník, který je pouze pro pěší turisty. Určitě budete nadšení z romantické procházky kolem přehrady Černa Nisa.
Bedřichovské výhledy
Okolo Bedřichova byly vybudovány dva výletní okruhy v celkové délce 9 km. Bedřichovské výhledy propojují s využitím turistických tras a za pomoci 17 informačních tabulí nejzajímavější místa tohoto turistického centra.
Stezka k viklanu
Bedřichov v roce 2016 připravil stezku za tajemstvím bedřichovského viklanu. Ti co jej najdou, získají odměnu. Délka stezky je 1 km od centrálního parkoviště.
Mravenčí stezka
Především pro děti je vybudována naučná stezka o zvířátkách žijících v Jizerských horách. Stezka vede od informačního centra či centrálního parkoviště s cílem na rozhledně Královka nebo Prezidentské chatě. Délka stezky je 1,5 km.
Pěší výlety
Jizerské hory jsou dokonale značené pro pěší turisty vždy se zaměřením na zajímavý cíl. Trasy vedou v přírodních rezervacích, na skalních vyhlídkách a vrcholech hor, historicky i technicky zajímavých místech sklářských osad nebo vodních nádrží.

Další lanové parky

Navštivte i další lanové parky.

Lanový park Rokytnice nad Jizerou
Lanový park Kristýna u Hrádku n. Nisou
Lanový park Hamr na Jezeře
Lanový park Sloup v Čechách

Kde nás najdete

Napište nám