Školní akce

Akce pro školy

Kombinace Lanového parku a Lezecké věže je ideální propojení outdoorové sportovní činnosti pro školní výlety či teambuildingové aktivity.

Lanový park nabízí 3  okruhy rozdělené dle obtížnosti a délky pro různé věkové skupiny.

Lezecká stěna má 4 profily od nakloněného pro úplné začátečníky až po převislé, kde se i ti zkušení lezci zapotí.

Doporučujeme skupiny po 15, které se mohou střídat po hodině v lanovém parku, na lezecké věži a aktivitami v okolí.

Po příchodu do Lanového parku organizaci přebírá instruktor (dle předchozí domluvy s doprovodem skupiny),  doprovodu tímto nekončí dozor a zodpovědnost za svou skupinu/ třídu.

Výlet na míru 

nevíte si rady? Chybí nápad? Po domluvě Vám naplánujeme skvělý program pro celou třídu či táborovou výpravu!

SPOJTE VÝLET SE ZÁŽITKEM V LANOVÉM PARKU A OUTDOOROVÝMI AKTIVITAMI V JIZERKSÝCH HORÁCH

Pěší výlety

Stezka k Viklanu – Bedřichov v roce 2016 připravil stezku za tajemstvím bedřichovského viklanu. Ti co jej najdou, získají odměnu. Délka stezky je 1 km od centrálního parkoviště.

Mravenčí stezka –  vede od informačního centra či centrálního parkoviště a je dlouhá 1,5 km. Na stezce jsou umístěna dřevěná zvířátka primárně žijící v Jizerských horách a děti se tak mohou interaktivně vzdělávat o fauně.

Cyklovýlety

Jizerské hory jsou ideální pro výlety na kolech. Dle věku a výkonnosti skupiny Vám doporučíme okruhy, kam se s dětmi vydat.

Na koloběžkách kolem Bedřichova

Vyznavači koloběžek si budou libovat na nově vytvořených tratích kolem Bedřichova. Tratě jsou označeny odlišnými barvami s ikonou koloběžky. Každý si může zvolit svou obtížnost dle délky trasy a výškového profilu.

Kde nás najdete

Napište nám